
Сумка-чохол для зберігання штучної ялинки до 2.2 м чорна з зеленими ручками
669 ₴
- В наявності
- Код: 00016
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зберігання новорічної ялинки – актуальне питання для кожного. Якісні штучні ялинки можуть служити десятиліттями, тому важливо забезпечити їх належне пакування на міжсезоння. Ця сумка-чохол допоможе Вам зручно зберігати новорічну красуню протягом усього року, захищаючи її від вигоряння та пилу, щоб вона залишалася привабливою сезон за сезоном.
Блискавки по всьому периметру дозволяють швидко та акуратно скласти ялинку, не пошкоджуючи її, а місця у гардеробній або коморі така сумка займає мінімум. Виготовлена з легкого матеріалу спанбонд, ця модель є чудовим бюджетним аналогом суттєво дорожчих сумок з матеріалу Oxford.
Розміри: 150*45*45 см
Колір: чорний/зелений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVOYA |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина | 45 см |
| Довжина | 150 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для штучної ялинки |
| Тип | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴




