
Машинка для видалення ковтунців Sokany SK-880 від мережі 2 Вт
399 ₴
- В наявності
- Код: SK-880
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример для ворсу Sokany - це зручний та ефективний пристрій, призначений для підтримки вашого одягу в му стані. Цей тример легко та ефективно видаляє ворс, підтримуючи ваш гардероб в му стані. Основні характеристики Висота 14 см Діаметр 6 см Потужність 2 Вт; Довжина шнура 155 см Одноклавішний перемикач Блок для відходів; Ергономічний дизайн ручки. Мотор потужністю 2 Вт для швидкого та ефективного видалення ворсу. Інтуїтивно зрозумілий дизайн і невелика вага роблять цей тример ідеальним для особливого користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







