
Етажерка для фруктів і десертів 3- ярусна квадратна, біла HP-7-730
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP-7-730
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фуршетна стійка триярусна підставка для закусок, фруктів, цукерок - це елегантний і практичний елемент сервірування. Кожен рівень виготовлений з високоякісної кераміки та підтримується міцною металевою основою. Основні характеристики висота 33 см; розмір нижньої тарілки 25×25 см; розмір середньої тарілки 21×21 см; розмір верхньої тарілки 15×15 см. Кожен рівень може використовуватися для подачі різних видів фруктів, цукерок або інших закусок, що робить цю підставку ідеальним вибором для особливого свята чи вечірки. Її елегантний дизайн надасть шарму вашому столу. Така фруктовниця є не лише практичним предметом для сервірування, а й декоративним елементом, що привертає увагу та створює затишну атмосферу на особливому заході чи вечері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип посуду | Етажерка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 25/21/15 см |
| Ширина | 25/21/15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





