
Кошик сервірувальний для картоплі фрі та снеків 14×10×6 см Сріблястий HP-19-8
139 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP-19-8
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильний сервірувальний кошик для фрі та снеків стане потрібним аксесуаром для оригінальної подачі улюблених закусок. Виготовлений з нержавіючої сталі, він поєднує вишуканий вигляд з міцністю і довговічністю. Компактний розмір і зручна форма дозволяють подавати картоплю фрі, чіпси або інші закуски. Основні характеристики: Матеріал: нержавіюча сталь; Розмір: 14×10×6 см; Висота з ручкою: 12 см; Глибина: 6,5 см; Товщина дроту: 0,5 мм. Кошик має оптимальні розміри 14×10×6 см, що робить його універсальним як для домашнього використання, так і для закладів харчування. Гальванічне покриття захищає поверхню від зносу і забезпечує стійкість до впливу вологи, зберігаючи презентабельний вигляд навіть після тривалого використання. Завдяки легкому догляду та оригінальному дизайну цей кошик стане яскравим акцентом на вашому столі, додаючи нотку сучасності та естетики в сервірування страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Кришка | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина: | 14 см |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴




