
Настільна мармітниця 2 літра марміт прямокутний порцелянаовий 40х23х11 см для других страв Мармур HP1033
2 089 ₴
- В наявності
- Код: HP1033
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна мармітниця прямокутна на металевій підставці стане ідеальним вибором для особливого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв. Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат. Основні характеристики марміту: Об'єм: 2 літра; Розмір: 40х23х11 см; Матеріал: порцеляна; Матеріал: кришки скло; Матеріал: підставки метал. порцелянаовий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для особливого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв. Купити марміт порцелянаовий можна з доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вага | 3.1 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал виготовлення підставки | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Призначення | Для других страв |
| Об`єм | 2 л |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Вулична торгівля, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 40 см |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴



