
Настільний марміт 2 літри прямокутний порцеляновий 40х22.5х15.5 см на підставці Lugi HP1030
1 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP1030
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настільна мармітниця прямокутна на металевій підставці стане ідеальним вибором для особливого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв. Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат. Основні характеристики прямокутного марміту: Об'єм: 2 літри; Розмір: 40х22.5х15.5 см; Матеріал: порцеляна; Матеріал: кришки скло; Матеріал: підставки метал. Порцеляновий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для особливого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв. Купити марміт порцеляновий можна з доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вид обладнання | Марміт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Знімна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 15.5 см |
| Довжина: | 40 см |
| Об'єм | 2 л |
| Ширина | 22.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴


