
Сумка-чохол для зберігання штучної ялинки до 2 м чорна з червоними ручками
638 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00015
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVOYA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для штучної ялинки |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴





