
Машинка для видалення ковтунців Sokany SK-866 4W
419 ₴
- В наявності
- Код: SK-866
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример для ворсу Sokany - це зручний та ефективний пристрій, призначений для підтримки вашого одягу в му стані. Цей тример легко та ефективно видаляє ворс, підтримуючи ваш гардероб в му стані. Основні характеристики тримера для катишків Висота 14 см Діаметр 6 см Потужність 4 Вт; Довжина шнура 65 см Одноклавішний перемикач Блок для відходів; Ергономічний дизайн ручки. Оснащений двигуном потужністю 4 Вт для швидкого та ефективного видалення ворсу. Інтуїтивно зрозумілий дизайн і невелика вага роблять цей тример для видалення катишків ідеальним для особливого користувача. Доступний для доставки по всій Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.24 кг |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴







