
Кавомолка електрична Sokany 150 Вт Біла Lugi SK-3027W
709 ₴
- В наявності
- Код: SK-3027W
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка електрична Sokany - це мультимолка, яка перетворить процес приготування кави на справжню насолоду. Завдяки своїм передовим технічним характеристикам та стильному дизайну, ця кавомолка стане потрібним помічником для справжніх поціновувачів кави. Основні характеристики кавомолки висота 17.3 см; потужність 150 Вт; напруга 220-240; частота 50/60 Гц; об'єм чаші 50 г; захист від навантажень; блокування увімкнення при знятій кришці. Потужна кавомолка Sokany вражає не лише своєю функціональністю, а й елегантним дизайном. поєднуючи в собі стиль та ефективність, кавомолка стане окрасою будь-якої кухні. Компактні габарити та ергономічна конструкція роблять її ідеальним вибором для особливого простору. Ножова кавомолка sokany обладнана високоефективними лезами, які забезпечують рівномірний та швидкий помол зерен кави. Завдяки потужності 150 Вт, кавовий процес займе мінімум часу, а ви отримаєте максимально можливий смак та аромат кави щоразу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 50 г |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴









