
Настільна мармітниця 41х25х15.5 см марміт порцелянаовий для других страв 2 л HP1027
1 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP1027
+380 (67) 348-50-23
Юлія Шпак- +380 (93) 945-38-23Юлія Шпак
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настільна мармітниця на металевій підставці стане ідеальним вибором для особливого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв. Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат. Основні характеристики марміту: Об'єм: 2 літри; Розмір: 41х25х15.5 см; Матеріал: порцеляна; Матеріал: кришки скло; Матеріал: підставки метал. порцелянаовий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для особливого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вид обладнання | Марміт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Скло |
| Призначення | Для других страв |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 15.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 41 см |
| Об'єм | 2 л |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴




